Ubytování NA SKÁLE

Zveme rodiče s dětmi, mládež a dospělé, kteří mají rádi aktivní odpočinek, kontakt s krásnou a čistou přírodou a nádherné výhledy. Zveme také organizované skupiny  k celoročním rekreačním i vzdělávacím pobytům a k organizování táborů pro děti, dorost i mládež.

OKOLÍ STŘEDISKA Na skále

.

Nádherná příroda na dosah

• Hřebenovky - horské túry
  • Horské chaty s občerstvením
  • V létě a na podzim houbařský ráj

Prohlédněte si okolí střediska

Venkovní  prostory a okolí

Grilování baví všechny

Přímo v areálu je ohniště k opékání párků a k dispozici je také gril. V altánu je možnost posedět nebo uspořádat oslavu.

Parkování  zdarma

V prostorech areálu je možnost parkování zdarma v létě i v zimě.

Nabídka ubytování

Čtyři apartmány

se vším všudy

V každém apartmánu jsou 4 postele, je tam kuchyňka a hygienické zázemí.

Další fotografie ubytování

Šest pokojů

Společné zázemí

Jedná se o bytovou jednotku se 6 pokoji (3×3 lůžka a 3×2 lůžka) a společnou kuchyňkou a hygienickým zázemím.

Čtrnáct lůžek

Ubytovna

Otevřený prostor - 14 lůžek se společným zázemím.

Posezení v apartmánu

Koupelna

Postele v pokoji

Osobní čas ve věžičce

VNITŘNÍ PROSTORY  pro konference, semináře a kulturní akce

Hlavní sál

Hlavní sál má kapacitu 300 míst a je vybaven moderní audiovizuální technikou pro realizaci větších kulturních akcí, koncertů, konferencí a podobně.

Menší sál / jídelna

Kapacita 100 míst, možnost použití audiovizuální techniky.

Vybavená kuchyň

Kuchyň je možno použít i pro větší akce, jako jsou dětské tábory, pobyty manželství, svatby a různé oslavy. Jídelna má kapacitu 100 míst. K dispozici je i malá jídelna spojená s kuchyní o kapacitě 20 míst.

Klubovna s krbem

Kapacita 15 míst. Místo pro přátelské posezení, skupinky nebo osobní setkání. Možnost použití audiovizuální techniky.

Komunitní centrum

Kapacita 30 míst. Centrum je určeno pro mládež, dorost, k provozování seminářů a přednášek.

Klubovna pro děti

Místnost pro matky s dětmi

Napište nám svůj požadavek nebo dotaz   na ubytování

Kontakt na ubytování:

V případě zájmu o ubytování ve středisku Na skále kontaktujte koordinátorku ubytování Martinu Konderlovou na tel. čísle 732 807 913, nebo pošlete e-mail pomocí níže uvedeného formuláře.

Kde nás najdete:

GPS souřadnice :   49.614554, 18.751098